Informace – prosím o přečtení, je to důležité.

Jako každým rokem, pro Vás chystám Vánoční focení. Letos budeme fotit v ateliéru. Barvy bílá, béžová, hnědá a přírodní zelená. Termíny Vánočního focení v ateliéru budou dány na začátek listopadu. Fotí se na adrese 8. května 913/20, Šumperk 787 01, 1.NP (nad fitkem Myší díra), parkujete přímo před barákem nebo kde to bude možné.

REZERVACE

Vše bych chtěla stihnout tak, aby už v prosinci měl každý svoje fotečky u sebe.


Vánoční minifocení je určené hlavně pro děti od 4 měsíců, kdy už pasou koníčky. Je možné i foto s rodiči. Minifocení jsou vhodná pro děti, které nepotřebují čas na rozkoukání, opravdu máme jen 20 minut (případně si objednejte poslední čas, kdy po Vás už nikdo nepřijde).

Objednávejte prosím vždy pro 1 rodinu jeden termín. Pokud chcete společné fotky dětí z různých rodin, objednejte si dva termíny po sobě.

Na focení prosím přijděte oblečení již v tom, v čem se budete fotit, bychom se nezdržovali s převlékáním. Měnit oblečení v průběhu focení není možné. Můžete se vysvléct už na chodbě a po té si donést oblečení do ateliéru, abychom hned mohli fotit. Fotíme bez bot a ponožek, tedy dětem pod kalhoty nedávejte punčocháče, abychom se nemuseli zdržovat sundáváním.

Částka 1.500,- je splatná ihned po focení a to hotově. Do 3 dnů Vám zašlu odkaz na galerii s náhledy, odkud si sami vyberete fotky, které si přejete upravit.

V ceně máte 8 fotek, každá další navíc za 150,-. Z Vámi vybraných fotek Vám zdarma 1 fotku upravím jako vánoční přání.

Důležité informace!!!!!

Prosím o včasný příchod. Stačí 5 minut předem. Jednotlivá focení na sebe navazují, takže při zpoždění nelze focení prodloužit.

Také prosím ty, kteří se necítí a ví, že na ně něco leze, aby se z focení odhlásili. Najdeme pak jiný termín.

OBLEČENÍ

Protože i oblečení dělá fotku, dejte si prosím na výběru oblečení záležet. Za mě doporučuji odstíny béžové, hnědé, zlaté, khaki,….. zejména zemité odstíny, tyto barvy by byly podle mého gusta. Jde však ale o vaše fotky, proto přijďte v tom včem se vy chcete zvěčnit, volte však slavnostnější kousky třeba právě ty ke stromečku. Béžové svetry jsou však také vítány. Černé bych se spíše vyhnula, i skrz chlupatiny a dekorace v ateliéru, ať pak nemáte zachlupacené oblečení na fotkách.

Nevhodné jsou obrázky na oblečení typu Ledové království, Spiderman apod. Takže určitě oblečení bez potisku a log. Určitě neberte sportovní oblečení, sytě růžové a podobně.

Retuš a dětské tetovačky

Prosím, pokud mají vaše děti tetovačky na těle, tak ty před focením odstraňte, tyto věci neretušuji! Pokud to na fotce nechcete mít, předem odstraňte. Také neprovádím složité retuše nebo předělávky fotek. Jste takoví jací jste. Dělám pouze základní retuše jako třeba akné, modřina a podobně…..

Pro děti vždy volte oblečení, které jim sedí. U holčiček dostatečně dlouhé sukýnky, ať nemusíme řešit, že je vidět kam být nemá 🙂 Nevhodné jsou proto riflové sukně či krátké šaty. U menších dětí obvzlástě, co pasou koníčky, nedávejte nic s laclem. Leze jim do obličeje.