Den, který se točí pouze kolem Vás. Ano, a já mohu být v tento den při Vás a celý nebo část Vám zdokumentovat podle Vaší libosti.

Není nic lepšího, než se za pár let ohlédnout a krásně zavzpomínat.

Mám pro Vás několik balíčků, ze kterých si určitě vyberete, nebo maliko pozměníme dle vaší libosti. Vše Vám na míru. Pečlivě vše domluvíme, co a jak, tak aby vše probíhalo jak má. Dále pak nezapomeňte na to, že svatby se pořádají převážně v sobotu a těch termínů je opravdu málo, tudíž doporučuji si Váš termín včas zarezervovat.

Jak probíhá spolupráce při svatebním focení?

1. POPTEJTE SE NA TERMÍN

Napište mi něco o svojí svatbě – datum, místo obřadu a hostiny, přibližný počet hostů a styl, ve kterém svatba bude. Pokud budete mít zájem, můžeme se sejít i osobně a nebo si zavolat. 

2. ZAPLACENÍ ZÁLOHY

Jakmile se rozhodnete si termín u mě závazně zarezervovat, zaplatíte nevratnou zálohu. Pokud svatbu z jakýkoliv důvodů zrušíte nebo přesunete na jiný termín, tato záloha Vám nebude vrácena.

3. ZÁSNUBNÍ FOCENÍ

Všem doporučuji zásnubní focení. Společně vyrazíme fotit někam do přírody a vzájemně se poznáme. Na svatbě se pak už nebudete stydět a budete vědět, jakým stylem fotím.

4. DOŘEŠENÍ DETAILŮ

Dva týdny až měsíc před svatbou dořešíme veškeré detaily ohledně svatby. Pošlete mi například harmonogram svatby, přesný příjezd a odjezd, veškeré adresy, či seznam věcí, které chcete nafotit.

5. SVATEBNÍ DEN

Ve svatební den dorazím na místo a začnu fotit. Celý den se snažím být co nejvíce neviditelná a všímat si různých spontánních momentů. Dokumentuji celý den od rána do večera se všemi detaily.

6. DORUČENÍ FOTOGRAFIÍ

Úprava svatebních fotografií mi většinou zabere asi 4-8 týdnů. Jakmile mám vše hotové, nahraji fotografie ve webové kvalitě na úschovnu a na USB, které předám v dárkové krabičce spolu s pár tištěnými fotkami.

BALÍČKY SVATEBNÍHO DNE


BALÍČEK KLASIK

NORMÁLNÍ ~ BW

svatební obřad, společná fotografie, skupinky, párové aranžované fotografie, zvyky, hostina, krájení dortu, první tanec, tanec s rodiči

  • cca 6 hodin (asi 400 upravených fotek)
    Hotovo do 8 týdnů, předáno na USB.

BALÍČEK MAXI

NORMÁLNÍ ~ BW

předsvatební fotografování (oblékání, česání, líčení nevěsty, ženicha), svatební obřad, společná fotografie, skupinky, párové aranžované fotografie, svatební zvyky, hostina, krájení dortu, první tanec, tanec s rodiči

  • cca 10 hodin (asi 500 upravených fotografií)
    Hotovo do 8 týdnů, předáno na USB.

– Při rezervaci termínu nevratná záloha 1500,-.
– V ceně je zahrnuta i následná postprodukce (úprava v pc).
– Mohu zapůjčit polaroid pro Váš fotokoutek.
– Fotografie předávám na USB v dárkové krabičce.
– Dopravné mimo Šumperk je 6 Kč/km tam i zpět.
– Úprava fotek max. do 8 týdnů. Dobu na úpravu fotografií si vyhrazuji případně prodloužit!!! (nemoc, neočekávané situace, apod.)
– Pokud budete chtít, abych zůstala déle, třeba ma prskavkové focení, je potřeba se domluvit nejlépe dopředu. Cena se pak i liší.
– Před svatbou také doporučuji se sejít, seznámit se a domluvit podrobnosti Vašeho dne.
– Po dobu, kdy jsem na svatbě dohlížím na maličkosti, jako je účes, lezoucí ramínka atd.

Ceník zasílám na vyžádaní.

A KAMERAMAN PRO VÁŠ DEN?

Daniel Molin | https://www.facebook.com/danielmolin.video/
Tomáš Fryzelka | https://www.facebook.com/TomasFryzelkaProduciton/
Lukáš Lacina | https://www.facebook.com/lukaslacinaproduction/
Tomáš Hubáček |https://www.facebook.com/tomashubacek.filmmaker/
Petr Krivošej | https://www.facebook.com/petrkrivosejfilm/

A DJ PRO VÁŠ DEN?

DJ Chozze | https://www.facebook.com/chozzefab