Portréty nejraději fotím venku, kde je přirozené denní světlo. To je to nejlepší pro fotografa, ale i vaše fotografie, ty totiž budou přirozené. Takové fotky fotím kdykoliv po domluvě v nějakém pěkném či zajímavém prostředí, které mi můžete i navrhnout. Pokuď nám počasí nepřeje, můžeme fotit i doma v mém „improvizovaném“ ateliéru. Doma fotím nejraději nastávající maminky, ale i Vaše miminka, aby byly pěkně v teplíčku. Ono záleží jaké fotečky si předtavujete. Po domluvě tedy vybíráme interér nebo exteriér.


Na focení portréních fotek je dobré si přinést více kousků oblečení, ze kterého pak vybíráme to nejvhodnější. Často také říkám, vemte si vaše oblíbené kousky a hlavně to v čem se cítíte nejlépe. Pak můžeme fotit i něco extravagantnějšího, to ale ovšem záleží na Vás.


Můžete se fotit jednotlivě, v páru či dokonce jako rodina. Takovéto běžné focení trvá zhruba třičtvrtě hodiny, někdy i více podle náročnosti.


K portétnímu focení můžete navíc využít i mé služby vizážistky. Postrám se o váš make-up, tak aby jste se cítili dobře a zároveň měli pěknou památku. Tento typ focení trvá o něco déle, ale mohu jej vřele doporučit.